SimpleSAMLphp 1.15 - en to da translation catalogue (15 entries)

en: {cron:cron:cron_report_title}
da: Cron rapport

en: {cron:cron:ran_text}
da: Cron løb på

en: {cron:cron:cron_suggestion}
da: Her er et forslag til en crontab fil:

en: {cron:cron:run_text}
da: Run cron:

en: {cron:cron:cron_execution}
da: Klik her for at køre cron job:

en: {cron:cron:cron_info}
da: Cron er en måde at køre tingene regelmæssigt på UNIX-systemer.

en: {cron:cron:cron_result_title}
da: Her er resultatet for opgaven udførelse:

en: {cron:cron:cron_header}
da: Cron resultat side

en: Cron is a way to run things regularly on unix systems.
da: Cron er en måde at køre tingene regelmæssigt på UNIX-systemer.

en: Cron ran at
da: Cron løb på

en: Cron report
da: Cron rapport

en: Here is a suggestion for a crontab file:
da: Her er et forslag til en crontab fil:

en: Click here to run the cron jobs:
da: Klik her for at køre cron job:

en: Here are the result for the cron job execution:
da: Her er resultatet for opgaven udførelse:

en: Cron result page
da: Cron resultat side
